Yhteyshenkilöt


Tarvan yhteyshenkilöt ELY-keskuksissa:

ELY-keskus Nimi Puh. sähköposti
Uusimaa Marko Kelkka 0295 021 291 marko.kelkka@ely-keskus.fi
Varsinais-Suomi Jaakko Klang 0295 022 797 jaakko.klang@ely-keskus.fi
Kaakkois-Suomi Sonja Lehtonen 0295 029 385 sonja.lehtonen@ely-keskus.fi
Pirkanmaa Leena-Maria Mäntylä 0295 036 317 leena-maria.mantyla@ely-keskus.fi
Keski-Suomi Anna-Maria Pesonen 0295 024 709 anna-maria.pesonen@ely-keskus.fi
Pohjois-Savo Esko Tolvanen 0295 026 769 esko.tolvanen@ely-keskus.fi
Etelä-Pohjanmaa Kjell Lind 0295 027 734 kjell.lind@ely-keskus.fi
Pohjois-Pohjanmaa Heino Heikkinen 0295 038 241 heino.heikkinen@ely-keskus.fi
Lappi Merja Lämsä 0295 037 240 merja.lamsa@ely-keskus.fi

Tarva-ohjelmasta antavat lisätietoja:

  Nimi Puh. sähköposti
Liikennevirasto (liikenne- ja työturvallisuusyksikkö) Jarmo Koistinen 0295 34 3166 jarmo.koistinen@liikennevirasto.fi
VTT Harri Peltola 020 722 6200 harri.peltola@vtt.fi
Simsoft Oy Mikko Virkkunen 040 502 0623 mikko.virkkunen@simsoft.fi